Wyniki rekrutacji na zajęcia Klubu Zdolnego Ucznia

(sprawdź plan zajęć)


Język angielski (4 grupy)

Paszkowiak Zofia
Ratajczak Marta
Samol Julia
Nowak Jan
Sarbinowska Oliwia
Polaszek Julian
Majewski Igor
Kasperska Maria
Gosiewska Hanna
Miara Alicja
Marcinkowska Maja
Konopelska Julia
Waśkowiak Maja
Sikorska Martyna
Grygier Dawid
Rau Ewelina
Feliczak Aleksandra
Skorupka Marta
Marzęcki Dawid
Wujczak Józef
Szerszeń Maja
Kurpisz Jędrzej
Ratajczak Julia
Ziemba Łucja
Jaruga Maksymilian
Barańska Hanna
Dykier Wojciech
Marszałek Kajetan
Pazoła Natalia
Jurga Julia
Śluszarz Aleksandra
Pawłowska Aleksandra
Włodarczyk Emilia
Schubert Sonia
Dworecki Stanisław
Adamczak Maria
Kowalski Łukasz
Mieloszyńska Bianka
Ruta Aleksandra
Kargul Martyna
Ksiuk Kajetan
Kuzimowicz Hanna
Polak Maria
Kubiak Małgorzata
Mazur Adam
Osok Mateusz
Kliber Iga
Pałasz Katarzyna
Bekier Aleksander
Waliński Jan
Wujczak Julia
Nietyksza Marta
Pereyra Gabriela
Nowicka Aleksandra

Biologia (2 grupy)

Majchrzak Sara
Ratajczak Marta
Nowak Jan
Sarbinowska Oliwia
Gosiewska Hanna
Bączyk Julia
Marcinkowska Maja
Bojkowska Paulina
Wawrzyniak Julia
Ziemek Maria
Lorych Jagoda
Korytkowski Michał
Włodarczyk Emilia
Korzan Szymon
Klefas Maja
Szczepaniak Dawid
Jędrzychowski Marcel
Kargul Martyna
Kuzimowicz Hanna
Nawrot Bartłomiej
Polak Maria
Kowalska Natalia
Wujczak Julia
Zofia Paszkowiak

Chemia (2 grupy)

Paszkowiak Zofia
Majchrzak Sara
Ratajczak Marta
Nowak Jan
Sarbinowska Oliwia
Kończyk Zuzanna
Bączyk Julia
Bojkowska Paulina
Wawrzyniak Julia
Rau Ewelina
Dudzińska Zofia
Ratajczak Julia
Ziemek Maria
Lorych Jagoda
Wawrzyniak Jagoda
Kaczmarek Agata
Dopiera Maja
Korzan Szymon
Bladocha Wojciech
Klefas Maja
Jęśkowiak Julia
Szczepaniak Dawid
Kaliski Oliwer
Sobierajska Zuzanna
Rzepka Klaudia
Kliber Iga
Pałasz Katarzyna
Konieczna Julia

Fizyka

Kończyk Zuzanna
Napiecek Samuel
Pajzert Łukasz
Wujczak Józef
Uzarowski Oskar
Pawłowska Aleksandra
Adamczak Maria
Bladocha Wojciech
Drobnik Kacper
Czerwiński Maciej
Maćkowiak Tytus
Rychlińska Zofia
Nowicka Aleksandra

Informatyka i programowanie

Ratajczak Michał
Maćkowiak Jędrzej
Środawa Kacper
Pajzert Łukasz
Kurpisz Jędrzej
Sikorski Jakub
Flieger Jan
Wojtkowiak Mikołaj
Barańska Hanna
Szymczak Mikołaj
Jędryczka Tymon
Nawrot Maksymilian
Kukla Dominik
Konik Tymon
Czura Iwo

Matematyka (2 grupy)

Samol Julia
Kończyk Zuzanna
Maćkowiak Jędrzej
Napiecek Samuel
Konopelska Julia
Środawa Kacper
Pajzert Łukasz
Marzęcki Dawid
Sikorski Jakub
Wojtkowiak Mikołaj
Kaźmierowski Jakub
Kaźmierowski Mikołaj
Biernacik Maksymilan
Brzeskot Oliwier
Marszałek Kajetan
Korytkowski Michał
Jurga Julia
Markowski Jędrzej
Korzan Szymon
Adamczak Maria
Kowalski Łukasz
Bladocha Wojciech
Napiecek Samuel
Jędrzychowski Marcel
Drobnik Kacper
Ksiuk Kajetan
Czerwiński Maciej
Rzepka Klaudia
Pałasz Katarzyna
Rado Marek
Bekier Aleksander
Wujczak Julia
Rychlińska Zofia
Konieczna Julia
Kubiak Małgorzata
Nowicka Aleksandra
Nietyksza Marta

Historia i archeologia

Majchrzak Sara
Majewski Igor
Konopelska Julia
Markowski Jędrzej
Kargul Martyna














Regulamin Klubu Zdolnego Ucznia

Deklaracja uczestnika z klauzulą RODO